FUSS THERAPY

Jedná se o reflexní terapii plosky nohy a dolní končetiny až po koleno. Působením na reflexní body rozmístěné po plosce nohy, které zabezpečují nervové působení pro absolutně celý organizmus ovlivňujeme činnost veškerých orgánů a vyrovnanosti nervového systému. Tato nová moderní metoda reflexologie k nám přišla z Německa, kde fyzioterapeuti sklízejí s touto terapií dost vysoký úspěch.

Fuss terapií je možno ovlivnit migrény, žaludeční problémy, latentní tetanii, různé druhy alergií, co se týče senné rýmy, bronchitidy, ale i různé druhy onemocnění kůže, uvolnění nosních dutin, odstranění bolesti hlavy, dále pak onemocnění prostaty, podpora lymfatických žláz, podpora mužských i ženských pohlavních orgánů, ale nejdůležitějším prvkem je důrazné uklidnění psychického stavu, zvýšení duševního vyrovnání a zvýšení celkové potence organizmu. Terapie se dá použít od útlého dětství, kdy je organizmus nejreaktivnější až do věku, kdy ještě není porušena citlivost organizmu a jsou zachovány veškeré reflexy.

Terapie se provádí v sérii 6 procedur a to každý druhý den. Další proceduru za týden a poté opakovaně pro udržení stavu jedenkrát měsíčně. V každém případě je nutno dodržet stanovený počet procedur pokud chceme, aby výsledek terapie byl co nejvyšší. Délka procedury je minimálně 40 minut.

Zregenerujte si u nás unavené nohy speciálním zábalem a masáží, které zlepší prokrvení pokožky nohou a navrátí mladistvý vzhled vašim nohám. Jedná se o stimulaci vegetativních bodů spojenou s masáží svalů lýtek, vmasírování přírodního speciálního másla a oleje do chodidel a nohou a v neposlední řadě protažení a uvolnění jednotlivých prstů na noze.Po čistící koupeli v kokosovém mléce se směsí olejů a očištění pokožky nohou je pomocí zábalu s přírodním kokosovým olejem a máslem DILO, které je na Fuji "lékem na všechny kožní neduhy", pokožka postříkána regeneračním sprejem DILO. Nohy jsou zabaleny a po vyjmutí ze zábalu následuje masáž chodidel a nohou ke kolenům. Masáž nohou má velmi uvolňující účinek a působí nejen fyziologicky (jak tomu věří východní kultury),


FUSS THERAPY S RENEGERAČNÍM ZÁBALEM